Cennik

– Miesięczna opłata stała, płatna do 10-tego każdego miesiąca.

– Zapewniamy opiekę oraz naukę przez cały rok, od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 16.30

– Przerwa przedszkolna trwa od 26 lipca do 06 sierpnia.

Comiesięczna opłata za świadczone przez przedszkole usług (czesne) wynosi 350 zł. Opłata ta obejmuje całodzienny pobyt dziecka w przedszkolu oraz dodatkowe zajęcia takie jak: język angielski i zajęcia logopedyczne. W skład stawki żywieniowej wchodzą  trzy smaczne posiłki w ciągu dnia: śniadanie, obiad i podwieczorek. Dzieci mają nieograniczony dostęp do owoców i wody mineralnej. Wyżywienie stanowi osobny koszt pobytu dziecka w przedszkolu i wynosi 12 zł dziennie. Naliczany jest tylko podczas obecności dziecka w przedszkolu. Jednorazowa opłata roczna tzw. ,,wpisowe” wynosi 200 zł. W tych kosztach zawarty jest zakup wszystkich pomocy plastyczno-papierniczo-biurowych (niezbędnych na zajęcia dydaktyczne) oraz ubezpieczenie NNW dziecka. Powyższa opłata nie obejmuje kwoty zakupu podręczników.

Drogi Rodzicu!

Jeżeli chcesz, by Twoje dziecko dołączyło do grona naszych przedszkolaków – zapraszamy na spotkanie adaptacyjne, które pozwoli maluchowi oswoić się z otoczeniem, poznać nauczycielki, koleżanki i kolegów oraz pozwoli zmniejszyć stres związany z nową sytuacją. Wszelkich informacji udzielamy w siedzibie przedszkola, telefonicznie lub e-mailowo (patrz zakładka KONTAKT).