Niepubliczny Punkt Przedszkolny „Malowniczy Ogród”

Propagujemy radosne i beztroskie dzieciństwo, gdzie nauka wydaje się zabawą, a zabawa jest przyjemnością.

To placówka gdzie Państwa Dziecko odnajdzie radość, bezpieczeństwo i ciepłą atmosferę. Punkt przedszkolny znajduje się w ustronnej okolicy domów jednorodzinnych z dala od miejskiego zgiełku.

Do dyspozycji dzieci są  nowo wyremontowane sale – kolorowe, słoneczne i bogato wyposażone w mebelki, zabawki i pomoce dydaktyczne posiadające atesty i certyfikaty bezpieczeństwa, szatnie oraz łazienkę przystosowaną do potrzeb najmłodszych. Dzieci mogą korzystać z pięknego ogrodu, bezpiecznie urządzonego w piaskownice, huśtawki, zjeżdżalnie i inne sprzęty. Punkt przedszkolny „Malowniczy Ogród” to alternatywna forma wychowania przedszkolnego. Celem jej wprowadzenia było zagwarantowanie rodzicom możliwości wyboru pomiędzy dużym, wielooddziałowym przedszkolem, w którym rodzic ma niewielki wpływ na proces dydaktyczno – wychowawczy, a małą „rodzinną” placówką, która może dostosować się do indywidualnych potrzeb dziecka oraz oczekiwań rodzica.

Serdecznie zapraszamy dzieci od 2,5 – 6 lat.

Placówka posiada pozytywną opinię:

– rzeczoznawców sanitarnych,

– straży pożarnej,