Kadra

W naszej placówce zatrudniamy pedagogów, ludzi z pasją, aby wspierali nas w misji tworzenia przedszkola przyjaznego dzieciom. To oni codziennie dbają i troszczą się o to, żeby Wasze dziecko jak najlepiej zniosło rozłąkę z rodzicami, a także stwarzają możliwości do prawidłowego rozwoju Waszego skarbu.

Podstawowe wymogi stawiane naszej kadrze to odpowiednie kwalifikacje zawodowe, umiejętność ich wykorzystania w codziennej pracy, chęć doskonalenia zawodowego, kreatywność, duże wyczucie pedagogiczne oraz zdolność empatii. W naszym przedszkolu zatrudniamy pracowników o odpowiednim wykształceniu kierunkowym, nauczycieli wspomagających, ale dajemy też szansę poznania pracy z dziećmi, osobom chcącym odbyć staż czy praktykę w naszej placówce.